Antény, satelity E-SHOP

Karty, prijímače Skylink ready, moduly CA

Zobrazenie:
Zoradiť:

Skylink

Kaon MZ-50

Kaon MZ-50 je Skylink Ready prijímač s prístupovou kartou Viaccess Orca. Prijímač má v sebe zabudovanú funkciu Fastscan pre automatické ladenie staníc. Samozrejmosťou je programový sprievodca (EPG) a tiež možnosť nahrávať na externé USB zariadenie.
69,90 s DPH
58,25 € bez DPH
Obj. čislo: Kaon MZ-50.1

Skylink

Kaon MZ-102

Hybridný prijímač Kaon MZ-102 je kombinované satelitné a internetové zariadenie s diaľkovým ovládačom, ktoré v spolupráci s integrovanou satelitnou kartou prijíma satelitný signál a je možné pripojenie do akéhokoľvek televízora. Neoddeliteľnou súčasťou je aj prístup k internetovej televízii Skylink Live TV, s ktorou môžete sledovať programy v 7 dňovom archíve s možnosťou pustiť si od začiatku práve vysielaný program alebo si pustiť filmy a seriály z Videopožičovne. Prijímač pracuje vo Full HD rozlíšení a dovolí vám vychutnať si každý detail vašich obľúbených TV programov, ktoré si môžete aj nahrávať na pripojený USB disk
119,00 s DPH
99,17 € bez DPH
Obj. čislo: Kaon MZ-102

Skylink

Tesla TE-3000

Podpora DVB-S2, certifikát Skylink Ready 2020 Podpora Full HD rozlíšenia 1920x1080p na výstupnom HDMI konektore Možnosť uloženia až 4000 tv a rozhlasových staníc Podpora editácie zoznamu staníc Podpora 7-denného Elektronického programového sprievodcu Kompletné slovenské aj české OSD menu Možnosť záznamu obľúbených programov na USB zariadenie, PVR funkcie Multimediálny prehrávač rôznych súborov AVI Podpora hudobných súborov MP3 Rodičovská kontrola pomocou PINu karty Podpora aktívneho pohotovostného stavu pre rýchly štart prijímača
74,90 s DPH
62,42 € bez DPH
Obj. čislo: Tesla TE-3000

Skylink

Karta Skylink Standard Irdeto M7

Nový typ karty Standard HD M7 je v prevedení Irdeto a je určená výhradne do prijímačov/CAM modulov s dekodérom Irdeto a certifikáciou Skylink READY.
18,90 s DPH
15,75 € bez DPH
Obj. čislo: Karta Skylink Standard Irdeto M7

Skylink

CAM Irdeto Smit CI+ Skylink Ready modul

Certifikovaný dekódovací modul Skylink READY IRDETO spolupracujúci s kartami Skylink IRDETO, ICE a inými dekódovacimi kartami v systéme IRDETO. Aktualizácia software OTA cez družicu. Modul funguje iba v CI+ slotoch.
39,90 s DPH
33,25 € bez DPH
Obj. čislo: CAM Irdeto Smit CI+ Skylink Ready modul

Skylink

Modul Viacces Orca CAM701 Skylink Ready

Licencovaný dekódovací modul pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite. Dekódovací modul CAM 701 (CA modul alebo CAM) je zariadenie, ktoré zasuniete do slotu vašej TV (ak má satelitný tuner (DVB-S alebo DVB-S2). Už nepotrebujete pripájať ďalší prijímač pre príjem programov od Skylinku, pre ovládanie používate len televízny ovládač. VÝHODY ·Podpora vysielania v HD kvalite. ·Bezproblémová funkčnosť služieb Skylink – kompatibilný so Skylink READY. ·Sledovanie satelitného vysielania bez nutnosti pripojenia ďalšieho zariadenia (set-top box). Používate len jeden televízny diaľkový ovládač. CA MODUL JE PRE VÁS VHODNÝ AK ·nechcete mať ďalší ovládač a externé prijímacie zariadenie (set-top box). ·vlastníte televízor so zabudovaným satelitným tunerom DVB-S/DVB-S2 a CI/CI+ slotom. ·je váš televízor vybavený funkciou FastScan – automatické ladenie programov Skylink.
49,90 s DPH
41,58 € bez DPH
Obj. čislo: Modul Viacces Orca CAM701 Skylink Ready
Produkty: 6 | Aktuálna strana: 1/1